Pon-Pt 09:00 - 20:00
Pon-Pt 09:00 - 20:00
serwis kamperów
Ponad 10 lat doświadczenia
Budowa instalacji elektrycznej w kamperze

Budujemy instalacji elektryczne w kamperach. Custom Van oferuje innowacyjne rozwiązania elektryczne dla Twojego kampera, przyczepy kempingowej, łódźi lub jachtu. Projektujemy i wykonujemy instalacje elektryczne, zasilane ze źródeł energii odnawialnej. Nasze instalacje elektryczne dostarczają prąd do wielu kamperów w Polsce i Europie.

Z nami możesz unowocześnić i zmodernizować istniejącą instalacje elektryczną w swoim kaperze lub przyczepie kempingowej. Budowa systemów fotowoltaicznych off-grid, dzięki którym Twój kamper lub przyczepa kempingowa będzie samowystarczalna elektrycznie. Integracja przetwornicy napięcia gwarantuje komfort i pozwoli korzystać ze standardowych urządzeń gospodarstwa domowego, takich jak ekspres do kawy, suszarka do włosów, żelazka.

Świadczymy mobilne usługi napraw instalacji elektrycznych w kamperach, przyczepach kempingowych, łodziach i jachtach. Jeżeli szukasz profesjonalnego, wyspecjalizowanego i godnego zaufania specjalisty do budowy lub naprawy instalacji elektrycznej w twoim kamperze, to właśnie go znalazłeś. Skontaktuj się z nami a niebawem otrzymasz szczegółowy kosztorys budowy lub naprawy instalacji elektrycznej w twoim kamperze i sam zdecydujesz czy warto.

24h

Wsparcie Techniczne

48H

Darmowa wycena

Przyjedziemy do ciebie
Budowa Instalacji Elektrycznej w Kamperze

Instalację elektryczną w twoim kamperze wykonamy z dbałością o każdy najmniejszy szczegół! Oferujemy mobilny serwis przy budowie instalacji elektrycznych w kamerach, łodziach i jachtach. Posiadamy w pełni wyposażony samochód serwisowy tak więc budowa Instalacji elektrycznej w kamperze, łodzi lub jachcie nie stanowi problemu. Możemy to zrobić na twoim podwórku!

Jeżeli elektryka w twoim kamperze nie działa lub chciał byś ją rozbudować, skontaktuj się z nami pomożemy rozwiązać ten problem. Śmiało możemy przeprowadzić montaż instalacji solarnej w kamperze lub przyczepie kempingowej pod Twoim domem lub we wskazanym przez Ciebie miejscu.

Instalacje Elektryczne do Kamperów
Instalacje
Off-Grid
335+
Zbudowanych Instalacji
67500W+
Łączna moc instalacji
574+
Zadowolonych klientaów
sola-systemr-instalation-campers-spain
Co Mówią o Nas Klienci
Profesjonalny i niezawodny serwis
Custom Van wykonało piękną robotę w naszej T3. Przed realizacją dostałam szczegółową wycenę projektu, w trakcie montażu SMS-y ze zdjęciami pokazującymi progres pracy. Przy odbiorze dokładnie wytłumaczono nam jak korzystać ze sprzętu. Wszystko sprawnie, profesjonalnie, na najlepszych produktach. Polecam ☺️ - Emy
fotowoltaika do przyczepy kempingowej z montażem
Co mówią o Nas Klienci
Firma godna polecenia
Firma godna polecenia znająca temat energii odnawialnej fotowoltaika, wszystko co związane z karawaningiem cała elektryka schematy podłączenia 👌 oczywiście polecam - Łukasz
Instalacja fotowoltaiczna do food trucków
Co Mówią o Nas Klienci
Profesjonalna obsługa
Współpraca z Custom Van to sama przyjemność, potrzebowaliśmy systemu off-grid do naszej przyczepy gastronomicznej, który byłby w stanie dostarczyć stałą moc 3kW, tydzień później cała instalacja została wykonana i mogliśmy zabierać się za biznes. Bardzo dobrzy specjaliści od elektryki off-grid. Polecam z czystym sumieniem. - Kris
Posiadamy Mobilny Serwis

Posiadamy w pełni wyposażony mobilny samochód serwisowy. Jeżeli potrzebujesz montażu instalacji solarnej w kamperze, przyczepie kempingowej lub łodzi. Zadzwoń do nas a zbudujemy ją u ciebie.

537 181 219

Naprawa instalacji elektrycznej w kamperach

Co nas wyróżnia
Budowa instalacji elektrycznej w kamperze
Wieloletnie doświadczenie w budowie i naprawie niskonapięciowych instalacji elektrycznych w kamperach, łodziach, jachtach i przyczepach kempingowych. Jesteśmy na bierząco, nieustannie poszerzamy swoją wiedzę w zakresie innowacyjnych rozwiązań off-grid. Elektryka i karawaning to nasza pasja, tak więc nasza praca to czyta przyjemność.
1
24 Miesiące Gwarancji i Wsparcie Techniczne

Z nami otrzymujesz 24 miesiące gwarancji na montaż, podzespoły oraz profesjonalne wsparcie techniczne.

2
Darmowa Wycena

Oferujemy darmową wycenę na budowę instalacji elektrycznych i solarnych w kamerach, przyczepach kempingowych, łodziach i jachtach.

3
Najwyższa Jakość

Gwarantujemy naszym klientom najwyższą jakość usług w doskonałej cenie. Przekonaj się sam, poproś o darmową wycenę.

Naprawa instalacji elektrycznej w kamperach

logo custom van

Budujesz kampera?Potrzebujesz porady?
Doradzamy przy budowie kampera

Wiemy, że budowa kampera może być nie lad wyzwaniem, zwłaszcza kiedy robi się to pierwszy raz. Z nami u twego boku napewno pójdzie dużo łatwiej. Podpowiemy jak zrobić to lepiej, taniej, szybciej i do tego dobrze.

budowa instalacji elektrycznych w kamperach
Fotowoltaika do Kampera
Specjalizujemy się w budowie instalacji elektrychnych 12v DC , które znajdują doskonałe zastosowanie w kamerach, łodziach, przyczepach kempingowych i jachtach. Wszędzie gdzie napięcie znamionowe wynosi 12V. Do budowy naszych instalacji używamy nowoczesnych podzespołów najwyższej klasy. Budujesz instalację elektryczną w kamperze? Skontaktuj się z nami, doradzimy jak zrobić to w profesjonalny sposób.