Pon-Pt 09:00 - 20:00
Pon-Pt 09:00 - 20:00

SERWIS KAMPERÓW Z DOLNEGO ŚLĄSKA

serwis kamperów
Serwisujemy Kampery

Serwis kamperów

Custom Van zaprasza wszystkich posiadaczy kamperów w celu sprawdzenia stanu technicznego lub przeprowadzenia serwisu. Twój kamper lub przyczepa kempingowa potrzebuje serwisu? W serwisie kamperów CustomVan przygotujemy twojego kampera lub przyczepę kempingową do sezonu. Wykonamy przegląd instalacji elektrycznej oraz wszystkich urządzęń. Zamotujemy panel słoneczny w twoim kamperze, przyczepie kempingowej lub jachcie. Oferujemy kompleksową wymianę uszczelnienia, montaż klimatyzacji dachowej czy przetwornicy napięcia. Jeżeli twój kamper lub przyczepa kempingowa potrzebuje wymiany okien dachowych lub chcesz zamontować wentylator jesteśmy do twojej dyspozycji.

Serwis przyczep kempingowych

Zadzwoń i umów naprawę twojego kampera
+48 537 181 219
Pon-Pt 09:00 - 20:00 Sob 10:00 - 14:00

Serwisuj kampera z Custom Van

serwis kamperów
Profesjonalny serwis kamperów
Serwisuj kampera w Custom Van

Prowadzimy serwis kamperów. Budujemy i naprawiamy instalacje elektryczne w kamperach. Montujemy panele słoneczne do kamperów. Zakładamy klimatyzacje dachowe do kamperów i przyczep kempingowych. Oferujemy customowe zabudowy kamperowe dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Projektujemy i wykonujemy off-gridowe instalacje elektryczne zasilane energią słoneczną w kamperach i przyczepach kempingowych a także łodziach i jachtach. Poniżej znajdziesz listę usług i napraw, które mamy do zaoferowania w naszym serwisie.

Twój kamper wymaga serwisu? Skontaktuj się z nami a my przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę.

24h

Wsparcie Techniczne

48H

Darmowa wycena

Naprawy i rozbudowa instalacji elektrycznych w kamperach
Serwis i doposażenie kamperów
Specjalizujemy się w niskonapięciowych instalacjach off grid, które znajdują doskonałe zastosowanie w kamerach, łodziach, przyczepach kempingowych i jachtach. Wszędzie gdzie napięcie znamionowe wynosi 12V. Do budowy naszych instalacji używamy nowoczesnych podzespołów najwyższej klasy. Budujesz instalację elektryczną w kamperze? Skontaktuj się z nami, doradzimy jak zrobić to w profesjonalny sposób.
Serwis i doposażenie kamperów
Serwisujemy kampery