Pon-Pt 09:00 - 20:00
Pon-Pt 09:00 - 20:00
budowa ścian w kamperze

Naprawa kamperów z dojazdem do klienta

Do twojej dyspozycji mamy mobilny samochód serwisowy. Tak więc wszystkie naprawy kamperów, przyczep kempingowych oraz jachtów możemy wykonać u Ciebie.

Nasz w pełni wykwalifikowany technik specjalizujący się w naprawach kamperów i przyczep kempingowych przyjedzie do Ciebie. Bez znaczenia czy szykujesz się do sezonu, lub jesteś na wyjedzie. Jeżeli potrzebujesz zdalnej naprawy lub montażu dojedziemy na wskazane przez ciebie miejsce. Wszystkie poniższe usługi możemy wykonać przy użyciu naszego mobilnego serwisu naprawy kamperów, przyczep kempingowych i jachtów. Więc jeżeli potrzebujesz zamontować solar w swoim kamperze, przyczepie kempingowej lub coś innego wymaga naprawy. Skontaktuj się z nami, przyjedziemy do Ciebie. 

Lista napraw realizowana mobilnie

Większość usług związanych z elektryką w kamperze, przyczepie kempingowej lub jachcie możemy wykonać u Ciebie.

Kampery
Oferujemy montaż instalacji solarnych do kamperów. Wykonujemy naprawy oraz rozbudowę instalacji elektrycznych w kamperach. Montujemy przetwornice prądu stałego/przemiennego w pełni zintegrowane z instalacją elektryczną Twojego kampera. Budujemy spersonalizowane systemy zarządzania i monitorowania w kamperach.
Przyczepy Kempingowe
Specjalizujemy się w naprawach i modernizacji instalacji elektrycznych w przyczepach kempingowych. Oferujemy montaż paneli fotowoltaicznych w przyczepach kempingowych i domach mobilnych. Projektujemy i budujemy systemy instalacji off-grid w przyczepach kempingowych i dokach holenderskich. Integrujemy przetwornice 230 V, aby zapewnić źródło zasilania miejscach gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznej.
+
Jachty
Oferujemy budowę instalacji solarnych w łodziach i jachtach. Budujemy systemy monitorowania i zarządzania zasobami. Dostarczamy rozwiązania off-grid dla łodzi, barek lub jachtów. Nasz precyzyjny system monitorowania zapewni dokładność w monitorowaniu zasobów. Jeśli szukasz instalacji fotowoltaicznej dla swojej łodzi lub jachtu, po prostu zadzwoń do nas, a my się tym zajmiemy.
+

Naprawa kamperów stacjonarnie

Nie wszystkie naprawy kamperów możemy wykonać mobilnie z uwagi na ich skomplikowany proces. Niektóre naprawy oraz montaże wymagają narzędzi których nie możemy ze sobą zabrać.  

Tak więc niektóre naprawy kamperów i przyczep kempingowych wykonujemy w warsztacie stacjonarnym. Nie mniej jednak wiele mniej skomplikowanych napraw możemy przeprowadzić mobilnie. Jeżeli twój kamper lub przyczepa kempingowa wymaga bardziej skomplikowanej naprawy zapraszamy do naszego warsztatu. Budowa rozbudowanych instalacji elektrycznych zasilanych fotowoltaika w kamperach również odbywa się stacjonarnie i trwa zazwyczaj od 3 do10 dni roboczych. Z uwagi na długi proces, zabudowy kamperów również wykonujemy w naszym warsztacie stacjonarnym proces ten trawa od 3 do 5 miesięcy. 

Lista napraw realizowanych stacjonarnie

Naprawy oraz skomplikowane instalacje elektryczne których proces budowy trwa powyżej 3 dni wykonujemy stacjonarnie w naszej hali serwisowej.

naprawa kamperów
Serwis Kamperów
logo custom van
Adres:

Budujesz kampera?Potrzebujesz porady?
Doradzamy przy budowie kampera

Wiemy, że budowa kampera może być nie lad wyzwaniem, zwłaszcza kiedy robi się to pierwszy raz. Z nami u twego boku napewno pójdzie dużo łatwiej. Podpowiemy jak zrobić to lepiej, taniej, szybciej i do tego dobrze.

Naprawy i rozbudowa instalacji elektrycznych w kamperach
Fotowoltaika do Kampera
Specjalizujemy się w niskonapięciowych instalacjach off grid, które znajdują doskonałe zastosowanie w kamerach, łodziach, przyczepach kempingowych i jachtach. Wszędzie gdzie napięcie znamionowe wynosi 12V. Do budowy naszych instalacji używamy nowoczesnych podzespołów najwyższej klasy. Budujesz instalację elektryczną w kamperze? Skontaktuj się z nami, doradzimy jak zrobić to w profesjonalny sposób.