Pon-Pt 09:00 - 20:00
Pon-Pt 09:00 - 20:00
Naprawa kamperów
Ponad 10 lat doświadczenia

Naprawa kamperów

Naprawa kamperów w serwisie Custom Van. Miałeś wypadek i twój kamper potrzebuje naprawy? Może kupiłeś uszkodzonego kampera i szukasz firmy, która podejmie się naprawy? Dobrze trafiłeś Naprawa kamperów to nasz specjalność. Świadczymy usługi napraw powypadkowych kamperów i przyczep kempingowych.

Twój kamper potrzebuje naprawy? skontaktuj się z nami a my przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę.

Zadzwoń i umów naprawę twojego kampera
+48 537 181 219
Pon-Pt 09:00 - 20:00 Sob 10:00 - 14:00
Naprawa kamperów po wypadku
Profesjonalna naprawa kamperów
Naprawimy Twojego Kampera

Uszkodziłeś poszycie kampera? Naprawa poszycia kampera to jedna z usług, którą mamy w swojej ofercie. Do naprawy kamperów zawsze używamy materiałów najwyższej jakości. Stosujemy sprawdzone metody napraw poszycia.

Twój kamper potrzebuje naprawy? skontaktuj się z nami a my przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę.

24h

Wsparcie Techniczne

48H

Darmowa wycena

Naprawy i rozbudowa instalacji elektrycznych w kamperach
Fotowoltaika do Kampera
Specjalizujemy się w niskonapięciowych instalacjach off grid, które znajdują doskonałe zastosowanie w kamerach, łodziach, przyczepach kempingowych i jachtach. Wszędzie gdzie napięcie znamionowe wynosi 12V. Do budowy naszych instalacji używamy nowoczesnych podzespołów najwyższej klasy. Budujesz instalację elektryczną w kamperze? Skontaktuj się z nami, doradzimy jak zrobić to w profesjonalny sposób.

Budujesz kampera?Potrzebujesz porady?
Doradzamy przy budowie kampera

Wiemy, że budowa kampera może być nie lad wyzwaniem, zwłaszcza kiedy robi się to pierwszy raz. Z nami u twego boku napewno pójdzie dużo łatwiej. Podpowiemy jak zrobić to lepiej, taniej, szybciej i do tego dobrze.